Rozmiar czcionki:
AAA
Szukaj  
 
Jesteś tutaj: Start Ogłoszenia A-1102-14/11 Wyniki konkursu na staż ...

A-1102-14/11 Wyniki konkursu na staż urzędniczy

 
Dodano: 2011-06-29 11:02:22             Zmodyfikowano: 2011-06-29 11:02:22
Rejestr zmian

A – 1102 – 14/11

WYCIĄG Z PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI REKRUTACYJNEJ
POWOŁANEJ PRZEZ PREZESA SĄDU REJONOWEGO W NYSIE
W SPRAWIE NABORU KANDYDATA NA STAŻ URZĘDNICZY

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008 roku w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów na staż urzędniczy w sądzie i prokuraturze (Dz.U. z 2008 r., Nr 21, poz. 129) komisja w składzie:

1. Katarzyna Czerwińska – Koncur – Przewodnicząca Komisji,
2. Bartłomiej Madejczyk - Członek Komisji.
3. Monika Ciałoń  – Sekretarz Komisji,
4. Jolanta Tracz – Członek Komisji,
5. Beata Cieleń - Członek Komisji.
 

W wyniku przeprowadzonej oceny formalnej złożonej dokumentacji do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się osoby:

1. Akseńczuk Magdalena
2. Bagrowska Adriana
3. Balowska Anna
4. Bukała Aleksandra
5. Dąbrowska Marta
6. Dyda Helena
7. Gabryel Anna
8. Gałka Justyna
9. Gdula Kamila
10. Grocholska Karolina
11. Hołubiec Ewelina
12. Humaj Sylwia
13. Jakubiec Magdalena
14. Janowski Łukasz
15. Jurek Justyna
16. Kabaj Agnieszka
17. Kaczaniuk Alicja
18. Kalfas Magdalena
19. Kłakowicz Marlena
20. Knapik Zbigniew
21. Kołkowska Ewa
22. Koperniak Kamila
23. Kowalczyk Michał
24. Kubiak Adrianna
25. Kucharek Aneta
26. Liskowicz Anna
27. Łęska Aleksandra
28. Łukaszyńska Kinga
29. Mikołajczyk-Hnatiuk Kornelia
30. Mróz-Stępkowska Anna
31. Muszyńska Katarzyna
32. Nocoń Adriana
33. Nowacka Alicja
34. Oleś Anna
35. Osińska-Mikrut Justyna
36. Pałucha Maciej
37. Peterman Szymon
38. Podbielska Monika
39. Pydych Michał
40. Sitarczuk Jacek
41. Szymańska Katarzyna
42. Telicka Joanna
43. Temczyszyn Monika
44. Wajdzik Julia
45. Wicher Katarzyna
46. Wierzycka Aleksandra
47. Woźniak Marta
48. Wylęgała Łukasz
49. Zielińska Joanna
50. Zimmermann Maria
51. Złośnik Ewelina            



Do trzeciego etapu konkursu zakwalifikowano poniższe osoby z następującą liczbą uzyskanych punktów:

1. Kamila Gdula – 8 pkt
2. Michał Kowalczyk – 9 pkt
3. Anna Oleś – 7 pkt
4. Michał Pydych – 8 pkt
5. Joanna Telicka – 9 pkt
6. Joanna Zielińska – 9 pkt

Komisja – po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej – dokonała oceny poszczegól-nych kandydatów w poniższej skali punktowej:

1. Kamila Gdula – 3 pkt
2. Michał Kowalczyk – 3 pkt
3. Anna Oleś – 3 pkt
4. Michał Pydych – 3 pkt
5. Joanna Telicka – 4 pkt
6. Joanna Zielińska – 3 pkt

Po zakończeniu etapu trzeciego konkursu Komisja jednogłośnie wybrała na wolne stanowisko urzędnicze:
-  Panią Joannę Telicką – 13 pkt


Zgodnie z art. 3b ust. 5 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 roku o pracownikach sądów i prokuratury (Dz. U. z 1998 roku, Nr 162, poz. 1125) Komisja konkursowa po przeprowadzeniu konkursu na wypadek zaistnienia możliwości zatrudnienia większej liczby osób, rezygnacji kandydata bądź w sytuacji ustania stosunku pracy z osobą odbywającą staż urzędniczy przed ukończeniem tego stażu, wyłoniła rezerwową listę kandydatów (która jest ważna do następnego konkursu, jednakże nie dłużej niż 12 miesięcy od przeprowadzenia ostatniego konkursu):
1. Michał Kowalczyk  – łącznie 12 pkt,
2. Joanna Zielińska – łącznie 12 pkt,
3. Michał Pydych – łącznie 11 pkt,
4. Kamila Gdula – łącznie 11 pkt,
5. Anna Oleś – łącznie 10 pkt.

 

            Sekretarz Komisji: 
            sekretarz sądowy
            Monika Ciałoń


 



 
2011 Copyright by Sąd Rejonowy w Nysie.   Projekt i wykonanie Excelo.   Powered by excelo true CMS system.